Bežecká liga okresu Spišská Nová Ves - BLOSNV (2018)

   
 

Poradie v kategórii

Kategória

Súčet bodov (spolu)

Meno a priezvisko

Rok narodenia

Reprezentujúci oddiel

Počet absolvovaných pretekov

Body za účasť na preteku

Bežecké preteky

   
 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

   
 

Olcnavská osmička          13.5.2018

Beh v raji                                                             26.5.2018

Večerný beh mestom SNV 1.6.2018

Harhovská desiatka          18.8.2018

Tomašovský beh              19.8.2018

Beh Novoveskou Hutou 2.9.2018

Ganrun                              8.9.2018

Beh ulicami obce Smižany 21.9.2018

Beh Slovenským rajom 22.9.2018

Beh ulicami Krompách 14.10.2018

Hamburg ,,polmaratón,, Košiarny Briežok  28.10.2018

Ferčekovská desiatka 17.11.2018

   
    
 

M - A (18 - 39 rokov) - rok narodenia: 2000 - 1979

   

157

1

M-A

157

Vladimír Majerčák

1989

Harichovce

11

22

15

 

15

15

15

15

15

15

15

15

0

0

   

118

2

M-A

118

Jozef Košík

1988

Vítkovce

9

18

10

 

6

12

12

 

12

 

12

12

12

12

   

107

3

M-A

107

Matúš Užák

1981

SNV

8

16

12

15

10

10

10

12

 

12

   

10

   

93

4

M-A

93

Branislav Toporcer

1985

SNV

11

22

6

10

5

0

6

10

8

 

8

8

10

0

   

76

5

M-A

76

Roman Rus

1990

Novoveská Huta

7

14

8

12

8

8

8

  

10

   

8

   

53

6

M-A

53

Matúš Pompáš

1986

SNV

9

18

3

6

1

4

3

 

3

 

4

6

5

    

32

7

M-A

32

Michal Novák

1987

SNV

6

12

1

 

1

3

1

8

 

6

       

30

8

M-A

30

Lukáš Harman

1992

SNV

3

6

  

4

   

10

 

10

      

27

9

M-A

27

Peter Baluch

1990

Krompachy

3

6

   

6

  

5

  

10

     

22

10

M-A

22

Daniel Bigoš

1997

SNV

3

6

5

8

3

          

0

 

22

11

M-A

22

Eduard Frlička

2000

SNV

4

8

  

1

  

6

 

4

3

      

22

12

M-A

22

Pavol Hančák

1983

SNV

5

10

  

1

 

1

  

5

  

4

1

   

17

13

M-A

17

Tomáš Rusňák

 

SNV

2

4

       

8

5

      

15

14

M-A

15

Ondrej Bukšár

1981

SNV

2

4

 

5

        

6

    

15

15

M-A

15

Lukáš Dzurenda

1984

SNV

2

4

          

8

3

   

14

16

M-A

14

Emil Henček

1992

SNV

1

2

  

12

            

14

17

M-A

14

Andrej Šimko

1982

SNV

4

8

1

3

1

 

1

          

14

18

M-A

14

Jozef Majerčák

1982

Harichovce

2

4

      

4

 

6

      

13

19

M-A

13

Peter Lukáč

1982

SNV

3

6

    

1

  

1

 

5

     

10

20

M-A

10

Erik Štofko

1982

Novoveská Huta

2

4

     

5

     

1

   

9

21

M-A

9

Radomír Habas

1982

ALKON SV SNV

3

6

1

  

1

  

1

        

8

22

M-A

8

Samuel Lazar

2000

SNV

1

2

      

6

        

8

23

M-A

8

Rastislav Gonda

 

Chrasť n/H

1

2

           

6

   

7

24

M-A

7

David Pacák

 

SNV

1

2

    

5

          

7

25

M-A

7

Lukáš Koperdák

 

Slávia SNV

1

2

           

5

   

6

26

M-A

6

Adam Čech

1998

Olcnava

1

2

4

              

6

27

M-A

6

František Murgáč

1986

Smižany

1

2

 

4

             

6

28

M-A

6

Matej Džubák

1988

SNV

2

4

1

 

1

            

6

29

M-A

6

Denis Tripšanský

1994

SNV

1

2

    

4

          

6

30

M-A

6

Martin Pukluš

1988

SNV

2

4

   

1

       

1

   

5

31

M-A

5

Tomáš Sedlár

 

SNV

1

2

       

3

       

5

32

M-A

5

Peter Hus

1995

MK Tatran SNV

1

2

          

3

    

3

33

M-A

3

Peter Rehák

1979

Matejovce n/H

1

2

1

              

3

34

M-A

3

Ján Murgáč

1986

Hnilčík

1

2

 

1

             

3

35

M-A

3

Martin Varga

2000

SNV

1

2

  

1

            

3

36

M-A

3

Filip Kapsdorfer

1995

TJ Tatran SNV

1

2

   

1

           

3

37

M-A

3

František Novák

1984

Sp. Vlachy

1

2

   

1

           

3

38

M-A

3

Róbert Pekarčík

1983

SNV

1

2

   

1

           

3

39

M-A

3

Matej Bartoš

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

1

          

3

40

M-A

3

Matej Hojnoš

1985

Sp.Tomášovce

1

2

    

1

          

3

41

M-A

3

Juraj Longauer

1994

Smižany

1

2

    

1

          

3

42

M-A

3

Martin Gonda

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

1

          

3

43

M-A

3

Richard Granec

1995

SNV

1

2

          

1

    

3

44

M-A

3

Michal Tripšanský

1993

SNV

1

2

          

1

    

3

45

M-A

3

Martin Hudec

 

SNV

1

2

           

1

   

3

46

M-A

3

Filip Slatkovský

 

Spišské Vlachy

1

2

           

1

   

3

47

M-A

3

Miroslav Palička

 

SNV

1

2

           

1

   

3

48

M-A

3

Martin Sivuľka

 

SNV

1

2

           

1

   

3

49

M-A

3

Noah Mc Callister

 

Harichovce

1

2

           

1

   

3

50

M-A

3

Jakub Barton

 

Harichovce

1

2

           

1

   

3

51

M-A

3

Radoslav Pukluš

 

SNV

1

2

           

1

   

3

52

M-A

3

Marián Burlas

 

Ferčekovce

1

2

           

1

   

3

53

M-A

3

Martin Genči

 

SNV

1

2

           

1

   
 

M - B (40 - 49 rokov) - rok narodenia: 1978 - 1969

   

153

1

M-B

153

Tomáš Kamas

1976

TJ Tatran SNV

9

18

 

15

15

15

15

 

15

15

15

15

 

15

   

102

2

M-B

102

Martin Plačko

1977

SNV

7

14

15

 

12

 

12

   

12

10

15

12

   

90

3

M-B

90

Marian Bigoš

1972

SNV

10

20

5

8

8

 

10

15

 

6

6

8

4

0

   

69

4

M-B

69

Marek Koperdák

1977

SNV

7

14

8

 

10

8

   

8

8

 

5

8

   

67

5

M-B

67

Ľuboš Kotrady

1975

Smižany

8

16

 

6

4

6

8

 

12

5

5

  

5

   

65

6

M-B

65

Jozef Bako

1970

SNV

9

18

1

5

1

 

6

12

10

4

4

  

4

6.miesto cena útechy

 

62

7

M-B

62

Valter Steiner

1976

SNV

6

12

6

10

6

12

   

10

   

6

   

57

8

M-B

57

Štefan Sumerling

1971

SNV

5

10

12

12

      

10

 

12

1

   

52

9

M-B

52

Matúš Lajčák

1978

SNV

4

8

       

12

 

12

10

10

   

42

10

M-B

42

Igor Šimo

1970

SNV

8

16

1

4

3

5

  

8

1

3

 

1

    

32

11

M-B

32

Martin Frankovič

1975

Chrasť n/H

3

6

10

  

10

      

6

    

27

12

M-B

27

Daniel Vantuško

1974

SNV

5

10

 

3

    

6

 

1

6

 

1

   

21

13

M-B

21

Slavomír Smorada

1976

SNV

5

10

3

 

5

    

1

  

1

1

   

12

14

M-B

12

Miloš Bosák

1969

Novoveská Huta

1

2

     

10

         

10

15

M-B

10

Rastislav Kurian

1976

SNV

2

4

       

3

  

3

    

10

16

M-B

10

Ľudovít Morihladko

1970

SNV

1

2

          

8

    

7

17

M-B

7

Bohuslav Vaľko

1971

Sp.Tomášovce

1

2

    

5

          

6

18

M-B

6

Slavomír Imrich

1972

SNV

1

2

4

              

6

19

M-B

6

Radoslav Petrek

1973

SNV

1

2

    

4

          

6

20

M-B

6

Jozef Urban

1969

Harichovce

2

4

 

1

        

1

    

5

21

M-B

5

Jozef Kormančík

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

3

          

5

22

M-B

5

Marek Truhan

 

SNV

1

2

           

3

   

3

23

M-B

3

Ján Slivoš

1976

Harichovce

1

2

 

1

             

3

24

M-B

3

Karol Kvasňák

1975

SNV

1

2

  

1

            

3

25

M-B

3

Ján Špak

 

SNV

1

2

    

1

          
 

M - C (50 - 59 rokov) - rok narodenia: 1968 - 1959

   

108

1

M-C

108

Ján Macko

1966

Smižany

9

18

10

10

   

10

10

10

10

10

10

10

   

75

2

M-C

75

František Lorinc

1965

SNV

10

20

4

7

5

5

10

5

7

7

5

0

     

62

3

M-C

62

Štefan Maľák

1962

Olcnava

7

14

7

 

7

10

 

7

   

5

7

5

   

54

4

M-C

54

Miroslav Fuker

1959

SNV

8

16

   

7

5

4

5

5

4

 

5

3

   

43

5

M-C

43

Ondrej Želasko

1966

Krompachy

5

10

5

 

10

    

4

 

7

 

7

   

29

6

M-C

29

Ondrej Chabada

1963

ŠK STEZ SNV

4

8

    

7

3

  

7

  

4

   

7

7

M-C

7

Ivan Korpalla

1963

Mlynky

1

2

 

5

             

6

8

M-C

6

Peter Hric

 

Cyklo Špak SNV

1

2

    

4

          

5

9

M-C

5

Andrej Sedlák

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

3

          

5

10

M-C

5

Vladimír Klika

1962

Smižany

1

2

        

3

      
 

M - D (nad 60 rokov) - rok narodenia: 1958 a starší

   

108

1

M-D

108

Milan Hrušovský

1957

STEZ SNV

9

18

   

10

10

10

10

10

10

10

10

10

   

88

2

M-D

88

Peter Pavol

1953

SNV

10

20

10

10

10

7

0

  

5

5

7

7

7

   

83

3

M-D

83

Ondrej Kozák

1946

SNV

11

22

7

7

7

5

7

7

7

7

7

0

 

0

   

62

4

M-D

62

Jaroslav Tekely

1949

SNV

11

22

5

5

4

4

4

4

5

0

 

4

5

0

   

26

5

M-D

26

Imrich Holečko

1956

Krompachy

4

8

4

 

5

  

5

 

4

       

24

6

M-D

24

Ondrej Majerník

1951

Ferčekovce

5

10

 

4

3

 

3

3

     

1

   

20

7

M-D

20

Rudolf Mikolaj

1949

Novoveská Huta

5

10

 

3

 

1

1

1

4

        

20

8

M-D

20

Július Smolár

1946

MK Tatran SNV

4

8

   

3

    

4

 

4

1

   

7

9

M-D

7

Alfred Pohly

 

Ferčekovce

1

2

           

5

   
 

Ž - E (18 - 39 ročné) - rok narodenia: 2000 - 1979

   

155

1

Ž-E

155

Denisa Martonová

1991

Krompachy

10

20

15

15

15

15

15

 

15

15

15

15

 

0

   

123

2

Ž-E

123

Monika Tkáčová

1982

SNV

9

18

12

 

12

12

10

12

12

  

12

15

8

   

93

3

Ž-E

93

Lea Štirbanová

1999

SOŠ Ekon. SNV

9

18

8

12

5

10

6

10

8

 

10

  

6

   

79

4

Ž-E

79

Katarína Majerčáková

1990

Harichovce

6

12

  

8

 

8

15

 

12

12

  

12

   

59

5

Ž-E

59

Marta Lopatková

1986

Jamník

8

16

  

1

8

 

5

5

5

8

10

 

1

   

41

6

Ž-E

41

Daniela Kolesárová

1989

Hnilec

5

10

6

 

4

  

8

 

8

   

5

   

37

7

Ž-E

37

Viktoria Kotradyová

1999

SNV

4

8

 

10

3

   

6

10

       

24

8

Ž-E

24

Slavomíra Uličná

1985

Krompachy

2

4

10

     

10

        

17

9

Ž-E

17

Lucia Garčarová

1984

SNV

3

6

  

1

    

6

   

4

   

14

10

Ž-E

14

Janka Tatárková

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

12

          

14

11

Ž-E

14

Radka Ščurková

1989

SNV

2

4

  

6

   

4

        

12

12

Ž-E

12

Annamária Babiková

2000

SNV

1

2

  

10

            

12

13

Ž-E

12

Veronika Truhanová

 

SNV

1

2

           

10

   

11

14

Ž-E

11

Ľubomíra Vanečková

1982

Novoveská Huta

2

4

     

4

     

3

   

8

15

Ž-E

8

Veronika Jenčová

1997

Smižany

1

2

   

6

           

8

16

Ž-E

8

Zuzana Viťazková

1981

Novoveská Huta

1

2

     

6

         

7

17

Ž-E

7

Lenka Krajčovičová

1979

SNV

1

2

5

              

7

18

Ž-E

7

Zuzana Bendíková

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

5

          

6

19

Ž-E

6

Mária Převor

1983

SNV

1

2

4

              

3

20

Ž-E

3

Mária Šimonovičová

1985

SNV

1

2

  

1

            

3

21

Ž-E

3

Katarína Karaffová

2000

SNV

1

2

  

1

            

3

22

Ž-E

3

Mária Dzurendová

 

Ferčekovce

1

2

           

1

   

3

23

Ž-E

3

Andrea Gromovská

 

Ferčekovce

1

2

           

1

   

3

24

Ž-E

3

Tatiana Šmelková

 

Hnilec

1

2

           

1

   
 

Ž - F (nad 40 rokov) - rok narodenia: 1978 a staršie

   

128

1

Ž-F

128

Marcela Valenčíková

1975

Sp.Tomášovce

10

20

10

 

12

12

10

12

12

15

15

 

0

10

   

119

2

Ž-F

119

Lenka Baronová

1978

SNV

7

14

15

15

15

15

 

15

    

15

15

   

112

3

Ž-F

112

Michaela Berníková

1978

ŠK Ferčekovce

11

22

0

8

0

 

12

8

10

12

12

10

10

8

   

93

4

Ž-F

93

Helena Spišáková

1970

Krompachy

6

12

12

   

15

 

15

  

15

12

12

   

88

5

Ž-F

88

Eva Berníková

1959

SNV

9

18

6

10

6

  

10

 

8

10

8

8

4

   

68

6

Ž-F

68

Eva Stehlíková

1978

Krompachy

6

12

8

 

10

 

8

 

8

10

 

12

  

6.miesto cena útechy

 

35

7

Ž-F

35

Renáta Bartková

1972

SNV

4

8

4

12

   

6

     

5

   

16

8

Ž-F

16

Ivana Suľovská

1975

SNV

3

6

3

6

         

1

   

10

9

Ž-F

10

Henrieta Hricová

1976

SNV

1

2

  

8

            

8

10

Ž-F

8

Silvia Lesňáková

 

Sp.Tomášovce

1

2

    

6

          

8

11

Ž-F

8

Marcela Tluhanová

 

SNV

1

2

           

6

   

5

12

Ž-F

5

Daniela Garneková

1974

SNV

1

2

           

3

   

3

13

Ž-F

3

Marcela Révajová

 

Ferčekovce

1

2

           

1

   

3

14

Ž-F

3

Lucia Šefferová

 

SNV

1

2

           

1

   

3

15

Ž-F

3

Zuzana Čekovská

 

Harichovce

1

2

           

1

   

3

16

Ž-F

3

Anna Mravčáková

 

Harichovce

1

2

           

1

   

3

17

Ž-F

3

Miloslava Puklušová

 

SNV

1

2

           

1