Bežecká liga okresu Spišská Nová Ves - BLOSNV (2022)



Poradie v kategórii Kategória Súčet bodov (spolu) Meno a priezvisko Rok narodenia Reprezentujúci oddiel Počet absolvovaných pretekov Body za účasť na preteku Bežecké preteky



1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.

1000 ročný beh 30.4.2022 Beh okolo Šurelochu 7.5.2022 Večerný beh mestom SNV 3.6.2022 Beh k Iliašovskej kapličke 25.6.2022 Beh Hodkovským parkom 2.7.2022 Štafetový beh Spišiakov 6.8.2022 Harhovská desiatka 20.8.2022 Ganrun 3.9.2022 Beh Novoveskou hutou 10.9.2022 Memoriál Michala Suju 15.9.2022 Beh ulicami obce Smižany 21.9.2022 Beh ulicami Krompách 9.10.2022 Hamburg „polmaratón“ 23.10.2022 Ferčekovská desiatka 17.11.2022


M - A (18 - 39 rokov) - rok narodenia: 2004 – 1983


82 1 M-A 82 KOŠÍK Jozef 1988
7 14 10 10 0 10 12 3 8 15 0 0 0 0 0 0
68 2 M-A 68 MAJERČÁK Vladimír 1989 Yogi Tím 5 10 12 12 10 12 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0
68 3 M-A 68 HVIZDOŠ Juraj 1999 STG Krompachy 4 8 15 0 0 15 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
66 4 M-A 66 HANČÁK Pavol 1983 OO PZ SNV 7 14 6 0 8 8 10 3 5 12 0 0 0 0 0 0
58 5 M-A 58 ČERNICKÝ Marián 1984 Lieskovany 8 16 4 6 5 5 6 3 3 10 0 0 0 0 0 0
36 6 M-A 36 REVAJ Erik 2001 K_CORP 3 6 0 15 12 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
35 7 M-A 35 CENTKO Martin 1984
8 16 1 3 1 1 3 3 1 6 0 0 0 0 0 0
34 8 M-A 34 NOVAK Michal 1987 SNV 6 12 0 0 1 1 5 3 4 8 0 0 0 0 0 0
33 9 M-A 33 RYCHNAVSKÝ Martin 1990 STG Krompachy 4 8 3 8 6 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 10 M-A 23 TOPORCER Branislav 1985 SPK Medveď, o.z. SNV 4 8 0 5 4 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 11 M-A 19 ZORIČÁK Dávid 1993 STG Krompachy 2 4 5 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0
17 12 M-A 17 KOPERDÁK Lukáš 2000 Epic Centrum Smižany 1 2 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 13 M-A 17 DZURENDA Lukáš 1984 Driapači z Raja 4 8 1 4 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
15 14 M-A 15 MILÝ Pavol 1992 DiXi 4 8 1 1 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 15 M-A 13 LABUDA Bruno 2004 Gymnázium, Školská 7, SNV 2 4 0 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 16 M-A 12 TURČAN Lukáš 1991 SPK Medveď, o.z. SNV 4 8 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
10 17 M-A 10 KOTRADY Vladimír 1997 TJ Tatran Spišská Nová Ves 1 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 18 M-A 9 POMPÁŠ Matúš 1986
3 6 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 19 M-A 8 PACÁK Dávid 2001 Spišské Tomášovce 1 2 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0
6 20 M-A 6 ŠOLTÝS Kristián 2006 Iglovia 1 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 21 M-A 6 NOVÁK František 1984 Sp. Vlachy 2 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
5 22 M-A 5 MUCHA Jakub
Domovina Hodkovce 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 23 M-A 5 ZAJAC Radoslav
Novoveská Huta 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 24 M-A 5 HALKOVIČ Tomáš
SPK Medveď, o.z. SNV 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 25 M-A 5 ČECH Matej
SNV 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 26 M-A 5 FABÍNY Matúš
Novoveská Huta 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 27 M-A 3 SALANCI Jozef 1988 Krompachy 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 28 M-A 3 GRECH Erik 1994 Spoznaj svoj Spiš 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 29 M-A 3 KORKOS Adam 1997 Spoznaj svoj Spiš 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 30 M-A 3 UŽÁK Viktor 1987 SNV 1 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

31 M-A 3 LONGAUER Juraj 1994 Smižany 1 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

32 M-A 3 PAVĽÁK Richard 1994 ŠKBD SNV 1 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

33 M-A 3 JAMRICH Marek 1987
1 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

34 M-A 3 HARMAN Lukáš 1992 TDM Krompachy 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

35 M-A 3 MROZEK Jozef 1988 Smižany 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

36 M-A 3 AUGUSTIŇÁK Marek 1987 Harichovce 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#REF! M - B (40 - 49 rokov) - rok narodenia: 1982 – 1973


0 1 M-B 87 KAMAS Tomáš 1976 TJ Tatran SNV 6 12 0 15 12 15 15 3 15 0 0 0 0 0 0 0
87 2 M-B 57 UŽǍK Matúš 1981 Spiš Market 4 8 0 0 10 0 12 0 12 15 0 0 0 0 0 0

3 M-B 50 KAMPCZYK Karol 1976 SNV 5 10 0 10 3 10 0 0 5 12 0 0 0 0 0 0
87 4 M-B 48 POHLY Alfred 1979 Harichovce 5 10 10 12 1 5 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 5 M-B 44 VANTUŠKO Daniel 1974 Fuker Team 6 12 8 6 0 3 8 3 4 0 0 0 0 0 0 0
50 6 M-B 34 MAJERČÁK Jozef 1982 Harichovce 3 6 15 0 5 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
25 7 M-B 27 STEINER Valter 1976 SNV 3 6 0 0 8 0 0 3 10 0 0 0 0 0 0 0
44 8 M-B 24 ŠIMKO Andrej 1982 VILLANET 4 8 0 0 1 6 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0
34 9 M-B 19 KOPERDÁK Marek 1977 SPK Medveď, o.z. SNV 2 4 12 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
27 10 M-B 17 LAJČÁK Matúš 1978 Academic tel. KE – SNV 1 2 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 11 M-B 15 ŠKOVRAN Marek 1982
2 4 0 0 0 8 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
19 12 M-B 14 ŠOLTÝS Richard 1978 Smižany 1 2 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 13 M-B 13 REŽNICKÝ Slavomír 1977
2 4 0 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 14 M-B 8 PLAČKO Martin 1977 SNV 1 2 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 15 M-B 6 SMORADA Slavomír 1976
1 2 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 16 M-B 6 KOZINSKI Mariusz 1980 Smižany 1 2 0 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 17 M-B 5 SLIVKA Slavomír
ŠK Rohals 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 18 M-B 5 ŠARGA Miroslav
ŠK Rohals 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 19 M-B 5 VOJTILA Ľubo
Novoveská Huta 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 20 M-B 3 BAKOŠ Štefan 1982 SPK Medveď, o.z. SNV 1 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

21 M-B 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

22 M-B 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

23 M-B 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

24 M-B 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 M - C (50 - 59 rokov) - rok narodenia: 1972 – 1963


0 1 M-C 101 MACKO Ján 1966
8 16 8 10 10 15 12 3 12 15 0 0 0 0 0 0
101 2 M-C 68 SUMERLING Štefan 1971
4 8 15 15 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0

3 M-C 76 KUKURA Peter 1970
6 12 12 0 0 12 10 3 15 12 0 0 0 0 0 0
101 4 M-C 55 BAKÓ Jozef 1970
5 10 10 0 12 0 0 3 10 10 0 0 0 0 0 0
68 5 M-C 28 ŽELASKO Ondrej 1966
3 6 6 8 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 6 M-C 25 ŠIMO Igor 1970
3 6 5 0 8 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 7 M-C 22 MOKRIŠ Ján 1972
2 4 0 0 0 10 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0
28 8 M-C 14 IMRICH Slavomír 1972
1 2 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 9 M-C 10 BIGOŠ Marián 1972
1 2 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 10 M-C 5 VYSTUP Václav
Domovina Hodkovce 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 M - D (nad 60-69 rokov) - rok narodenia: 1962 – 1953


10 1 M-D 99 HRUŠOVSKÝ Milan 1957 SNV 6 12 12 15 15 15 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
5 2 M-D 88 ŠMIDA Vladimír 1954 TJ Tatran Spišská Nová Ves 7 14 6 12 10 12 12 12 10 0 0 0 0 0 0 0

3 M-D 48 FUKER Miroslav 1959 Chata Maratón 4 8 10 8 12 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 4 M-D 53 LABAJ Anton 1960 Tatravagonka v pohybe 4 8 8 10 0 0 0 15 12 0 0 0 0 0 0 0
88 5 M-D 17 MAĽÁK Štefan 1962 Olcnava 1 2 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 6 M-D 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 7 M-D 0


0 0













17 8 M-D 0


0 0













0 9 M-D 0


0 0














10 M-D 0


0 0













0 M - E (70 rokov a starší) - rok narodenia: 1952 a starší



1 M-E 118 KOZÁK Ondrej 1946 Veterán Spišská Nová Ves 8 16 12 15 15 15 15 3 15 12 0 0 0 0 0 0

2 M-E 95 TEKELY Jaroslav 1949 MK SNV 7 14 15 12 12 0 12 3 12 15 0 0 0 0 0 0

3 M-E 32 MIKOLAJ Rudo 1949 Novoveská Huta 3 6 8 8 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0

4 M-E 24 SMOLÁR Július 1946 MK Tatran Sp. N.Ves 2 4 10 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

5 M-E 0


0 0














6 M-E 0


0 0














7 M-E 0


0 0














8 M-E 0


0 0














9 M-E 0


0 0














10 M-E 0


0 0













0 Ž – F (18 - 39 ročné) - rok narodenia: 2004 – 1983


0 1 Ž-F 56 DVORAK Karin Mária 1989 DiXi 4 8 10 15 0 8 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0

2 Ž-F 41 LEMAK Ivana 1989 KST Prielom 4 8 12 0 8 10 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0

2 Ž-F 34 JÁNOŠOVÁ Katarína 1990 Yogi Tím 2 4 15 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 3 Ž-F 29 LOPATKOVÁ Marta 1986 Jamník 3 6 0 0 3 0 10 0 10 0 0 0 0 0 0 0
41 4 Ž-F 24 HARMANOVÁ Lucia 1995 TDM Krompachy 2 4 0 0 0 5 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0
34 5 Ž-F 22 MAJERČÁKOVÁ Soňa 1987 Yogi Tím 2 4 0 12 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 6 Ž-F 17 ŠTIRBANOVÁ Lea 1999 SNV 1 2 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 7 Ž-F 14 BLAŠKOVÁ Veronika 1997 Teplička 1 2 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 8 Ž-F 14 ŠIROKÁ Michaela 1996
1 2 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 9 Ž-F 14 MROZEKOVÁ ŠUBOVÁ Sidónia 1991 Smižany 1 2 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 10 Ž-F 14 KLEINOVÁ Veronika 1989 Smižany 1 2 0 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0
14 11 Ž-F 12 ČUJOVÁ Vladimíra 1985 Markušovce 1 2 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 12 Ž-F 10 ŠTEFÁNKOVÁ Alica 1994 TJ Spoznaj svoj Spiš 1 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 13 Ž-F 8 NOVOTNÁ Eva 1995 TJ Spoznaj svoj Spiš 1 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 14 Ž-F 8 OREŠKOVÁ Júlia 2000
1 2 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 15 Ž-F 7 ŠIMKOVÁ Daniela 1986 YADA športové centrum 1 2 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 16 Ž-F 6 CEHLÁROVÁ Michaela 1983
1 2 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 17 Ž-F 5 LORKOVÁ Patrícia
Fitles SNV 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 18 Ž-F 5 PINČÁKOVÁ Laura

1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 19 Ž-F 0


0 0













0 Ž – G (40 - 49 ročné) - rok narodenia: 1982 – 1973


0 1 Ž-G 107 TKÁČOVÁ Monika 1982 FabianSKI 7 14 15 15 15 0 15 3 15 15 0 0 0 0 0 0
107 2 Ž-G 92 VALENČÍKOVÁ Marcela 1975 Spišské Tomášovce 7 14 0 12 12 15 12 3 12 12 0 0 0 0 0 0

3 Ž-G 67 BERNÍKOVÁ Michaela 1978 ŠK Ferčekovce 6 12 10 10 10 12 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0
107 4 Ž-G 44 ŠMELKOVÁ Tatiana 1979 Hnilec 4 8 8 0 8 10 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0
92 5 Ž-G 14 KRAJČOVIČOVÁ Lenka 1979 Fitles SNV 1 2 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 6 Ž-G 10 SUĽOVSKÁ Ivana 1975 SNV 1 2 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 7 Ž-G 5 HANZOKOVÁ Ľudka
Fitles SNV 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
14 8 Ž-G 5 KRALIKOVÁ Antónia
Fitles SNV 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
10 9 Ž-G 5 HANTUŠKOVÁ Martina
Domovina Hodkovce 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 10 Ž-G 5 ŠPAKOVÁ Ivka
Domovina Hodkovce 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 11 Ž-G 5 SLIVKOVÁ Veronika
ŠK Rohals 1 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 12 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 13 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 14 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 15 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 16 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

17 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 18 Ž-G 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Ž – H (nad 50 rokov) - rok narodenia: 1972 a staršie


0 1 Ž-H 102 KRÁĽOVÁ Helena 1970 STG Krompachy 6 12 15 15 15 15 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0
102 2 Ž-H 47 KARTUSKOVÁ Zuzana 1968 Fitles SNV 4 8 0 12 12 12 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0

3 Ž-H 26 FUKEROVÁ Zuzana 1969 Fitles SNV 2 4 12 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
102 4 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 5 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 6 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 7 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 8 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 9 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 10 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 11 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 12 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 13 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 14 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 15 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 16 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

17 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 18 Ž-H 0


0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0